نیروهای (ارکان ثالث)شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی
اگر میخواین تبعیض و ظلم رو درک کنید و قوانیین یکطرفه را ببینید و مدیران مسئولیت نشناس رو بسناسید مشاهده این سایت را به شما پیشنهاد می کنم.
فهرست
صفحه اصلی
عضویت در سایت
پروفایل مدیر
لینک باکس
تالار گفتمان
لينك rss
تماس با ما

موضوعات
موضوعات موجود
- اطلاعات عمومی-6
- پیمانکاران فاز 1 پارس جنوبی-1
- پیمانکاران فاز2و3 پارس جنوبی-1
- پیمانکاران فاز4و5پارس جنوبی-1
- پیمانکاران فاز6و7و8پارس جنوبی-3
- پیمانکاران فاز9و10پارس جنوبی-2
- خبر های عمومی-10
- نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکتهای گاز-2
موضوعات متفرقه
- حیاط وحش-1
منابع خبری
- منابع خبری و سایت های خبر رسان-0

آرشیو
 اسفند 1389
بهمن 1389


نویسندگان

خبرنامهنظرسنجیلینکستان

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو مطالب

نویسندگان

خبرنامه

نظرسنجی

لینکستان

اخبار ارتباطات

تقویم رومیزی

درد دل من و شما

مطالب سايت
آخرین مطالب انجمن

اطلاعیه مدیر وبلاگ

با سلام و تشکر از جنابعالی بابت انتخاب این وبلاگ

توجه شما را به نکات ذیل جلب مینماید.

 1.این وبلاگ صرفا جهت اطلاع نیروهای شاغل در منطقه عسلویه مخصوصا شاغلین غیر رسمی مجتمع گاز پارس جنوبی از وضعیت کار و اشتغال خود و همکاران خود در منطقه  طراحی و ساخته شده است.

 2.اخبار و گزارشات چاپ شده در این وبلاگ صرفا جهت اطلاع عموم میباشد و منبع اخبار حتما قید گردیده و مسئولیت آن به عهده این وبلاگ نمیباشد.

 3.امید است نیرو های شریف ارکان ثالت شاغل در منطقه با همکاری خود در جهت ارسال اطلاعات دقیق و صحیح ما را در اطلاع رسانی به دیگران مساعدت بفرمایند

 4.بدیهی است کلیه اطلاعات شخصی ارسال کنندگان اخبار و اطلاعات در صورت عدم تمایل شخص از ذکر نام محفوظ خواهد ماند.

 5.بدون شک نام بردن از فرد یا گروه یا شرکت و یا واحد خاصی در اطلاعیه ها و اخبار صرفا جهت اطلاع بوده و هیچ خصومتی در کار نخواهد بود.

خواهشمند است جهت کمک به ارتقاء این وبلاگ حتمادر قسمت عضویت در سایت ثبت نام بفرمایید

 

ظمنا پیشنهاد میشود حتما خبر های درج شده در ستون اخبار سایت را مطالعه فرمائید

با تشکر:مدیر وبلاگ


بی احترامی spgc به نیرو های ارکان ثالثی تا کی

متاسفانه باز هم شاهد بی احترامی spgc به نیرو های ارکان ثالثی هستیم.

خیر دار شدیم که چند روزی است با ارسال نامه ای از واحد حمل و نقل شرکت گاز پارس جنوبی(spgc)به پیمانکار تامین سرویس ایاب و ذهاب نیرو های spgc از محل پالایشگاه های پارس جنوبی در عسلویه به کمپهای اسکان این نیرو ها و شهرک سازمانی آنها در شهرستان جم.اجازه سوار شدن نیرو های ارکان ثالثی و استفاده از این اتوبوسها که معمولا با تعداد انگشت شماری از نیروهای رسمی در تردد میباشند داده نشده است و حتی در بعضی موارد توسط رانندگان محترم و یا نیرو های حراست و با بی احترامی از سرویسها پیاده شده اند

روی سخن نیرو های ارکان ثالث با شما مدیران محترم  گاز پارس جنوبی میباشد و این سوال برای ما پیش می آیدکه آیا تبعیض نژاد در کشور جمهوری اسلامی که بر پایه عدالت اجتماعی و شعار برابری و برادری استوار میباشد روا است.

آیا امکانات دولتی که بیت المال محسوب میگردد باید فقط در اختیار عده خاصی باشد.

مگر غیر از این است که ما هم برای این سازمان زحمت میکشیم  چه بسا خطرناکترین شغلها و کارها همیشه  توسط نیروهای ارکان ثالثی و پیمانکاری انجام میگیرد.

آیا همین که حقوق و مزایای این قشر زحمت کش توسط پیمانکاران پایمال میگردد برای ما کافی نمی باشد.

 شما را به هر که میپرستید این قوانین و دستور العمل های خودخواهانه را کنار بگزارید و کمی هم به فکر نیرو های زیر دست خود باشیدمنبع:مدیر ارشد | بازدید از پست:1626 | امتیاز به پست: بی-احترامی-spgc-به-نیرو-های-ارکان-ثالثی-تا-کی بی-احترامی-spgc-به-نیرو-های-ارکان-ثالثی-تا-کی بی-احترامی-spgc-به-نیرو-های-ارکان-ثالثی-تا-کی بی-احترامی-spgc-به-نیرو-های-ارکان-ثالثی-تا-کی بی-احترامی-spgc-به-نیرو-های-ارکان-ثالثی-تا-کی نتیجه: 1920 امتیاز توسط 628 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ چهارشنبه 27 بهمن 1389 ساعت 22:12 | نظرات(1)

نمونه سئوالات آزمون استخدامي در مقاطع كارداني، كارشناسي و بالاتر شركتهاي پالايشي سال1385

 

نمونه سئوالات آزمون استخدامي در مقاطع كارداني، كارشناسي و بالاتر شركتهاي پالايشي سال1385

 منبع: | بازدید از پست:578 | امتیاز به پست: نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-شركتهاي-پالايشي-سال1385 نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-شركتهاي-پالايشي-سال1385 نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-شركتهاي-پالايشي-سال1385 نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-شركتهاي-پالايشي-سال1385 نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-شركتهاي-پالايشي-سال1385 نتیجه: 1903 امتیاز توسط 614 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ پنجشنبه 28 بهمن 1389 ساعت 01:01 | نظرات(0)

نمونه سئوالات آزمون استخدامي در مقاطع كارداني، كارشناسي و بالاتر مناطق عمليات انتقال گاز سال1385

نمونه سئوالات آزمون استخدامي شركت ملي گاز ايران در مقاطع كارداني، كارشناسي و بالاتر مناطق عمليات انتقال گاز سال1385منبع: | بازدید از پست:585 | امتیاز به پست: --نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-مناطق-عمليات-انتقال-گاز-سال1385 --نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-مناطق-عمليات-انتقال-گاز-سال1385 --نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-مناطق-عمليات-انتقال-گاز-سال1385 --نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-مناطق-عمليات-انتقال-گاز-سال1385 --نمونه-سئوالات-آزمون-استخدامي-در-مقاطع-كارداني،-كارشناسي-و-بالاتر-مناطق-عمليات-انتقال-گاز-سال1385 نتیجه: 2003 امتیاز توسط 659 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ پنجشنبه 28 بهمن 1389 ساعت 00:54 | نظرات(0)

با نیروهای پیمانکاری صنعت نفت کریمانه برخورد کنید

از مهم ترین موضوعاتی که دولت نهم در ابتدای کار خود به آن توجه وی‍ژه ایی کرد بحث ساماندهی اوضاع کارگران و کارکنان بخش های پیمانکاری طرف قرارداد با سازمان های دولتی بود.

با نیروهای پیمانکاری صنعت نفت کریمانه برخورد کنید

 

 

هر چند از همان ابتدا هم انتظار این نبود که دولت بتواند همه مشکلات این بخش زحمت کش اما مظلوم از جامعه شاغل کشور را حل نماید اما توجه به مسایل آنها در حد کلام و نظر و دستور نیز برای این گروه از کارکنان بسیار امیدوار کننده بود.
داستان نیروی انسانی شرکت های پیمانکاری بویژه در بخش های ستادی وزارت نفت و چهار شرکت اصلی نیز به تناسب فضای پیمانکاری کشور از این موضوع مستثنی نیست.
توجه به نوع قراردادهای منعقد شده با پیمانکار، زمان پرداخت حقوق به پرسنل پیمانکار و همچنین برخی پاداش ها و یا بن های کارگری از جمله مواردی بود که در وزارت نفت دولت نهم  به آنها توجه شد اما بر اساس گزارش های واصله به نظر می رسد نظارت کارفرما (تامین نیروی انسانی نفت) در مقاطع مختلف با شدت و ضعف های بسیاری همراه بوده است که این موضوع موجب بروز برخی بی عدالتی ها در سیستم پرسنل پیمانکاران طرف قرارداد با مجموعه وزارت نفت شده است.
از مهم ترین آنها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- حقوق پیمانکاران تامین نیروی انسانی در هر سال در تیر ماه تمدید و یا تجدید قرارداد می شوند. که در تیر ماه سال جاری با تعدیل حقوق ها و تجدید قراردادها ، پرسنل پیمانکار با کسر پایه حقوق به میزان تقریبی 30 هزار تومان مواجه شدند یعنی پایه 270 هزار سال 1386 تومان به 232 هزار تومان تقلیل یافت آن هم با این توجیه که در سال گذشته اضافه حقوق سالیانه بیش از حد لازم بوده است و برای جبران آن مبلغی با عنوان "سایر موارد" اضافه شده که هر ماه متغییر است و البته این علاوه بر کسر حقوق شامل چیزهای دیگری همچون سنوات هم می شود . کارکنان بخش پیمانکاری معتقدند این نوع اضافه کردن حقوق دارای دو اشکال است: اول آنکه کسر حقوق پایه باعث کسر شدن  مبلغ ساعت اضافه کاری می شود  و اضافه کردن سایر موارد، کسری ساعت اضافه کار پرداختی را جبران نمی کند  و دوم آنکه چون این رقم مشخص نیست و عنوان دقیقی ندارد نمی توان پیگیر ماهیت آن به لحاظ کمی و کیفی شد یعنی در صورت پرداخت نشدن، شاغلین قراردادی نمی توانند طلبی از پیمانکار داشته باشند و سوم آنکه این رقم ماهیانه متفاوت است و معلوم نیست منبع و ماخذ آن از کجاست؟

2- عقد قرارداد در تیر ماه هر سال باعث می شود که عیدی سالیانه کارکنان از تیر ماه تا اسفند ماه(یعنی  8 ماه کارکرد) در نظر گرفته شود و 4 ماه سال بعد نیز با همان حقوق پایه سال قبل بدون افزایش دریافت می شود اگر چه معمولا افزایش سالیانه حقوق باعث می شود تا تامین نیروی انسانی وزارت نفت آنقدر میزان اضافه کار و ... را کاهش دهد تا نهایتا دریافتی امسال شما با سال گذشته و یا سال قبل از آن تفاوتی نداشته باشد! 

3- حضور در ساعات غیر اداری به عنوان ساعات  اضافه کاری معمولا در دفاتر مدیران برای منشی های قراردادی الزامی است اما پرداخت آن توسط تامین نیروی انسانی همیشه با مشکل مواجه است . تامین نیروی انسانی نفت برای هر پیمانکار سقف 80 ساعت را مقرر کرده است ولی در پرداخت 80 ساعت هم آماری را که از طرف ادارات به تامین نیروی انسانی نفت در پایان هر ماه داده می شود را دخل و تصرف کرده و معمولا میانگین 30 ساعت از هر فرد را کم می کند و مهم نیست نیروی پیمانکار چند ساعت حضور داشته است و یا آمار از طرف اداره چه میزان گزارش شده باشد . تامین بدون آگاهی نسبت به میزان کار انجام شده و ... به تشخیص خود هر چه که می خواهد انجام می دهد .

4- مرخصی سالیانه برای هر کارمند 30 روز است که در صورتی که از آن استفاده نکرده باشد معمولا مابقی آن به صورت ریالی محاسبه می شود. ولی بر اساس قرارداد جدید تنها 9 روز مرخصی مازاد به نیروهای قراردادی پرداخت می شود و مابقی آن به اصطلاح "سوخت" می شود . این در حالی است که معمولا همکاران قراردادی در ادارات مرکزی برای گرفتن مرخصی ساعتی مشکل دارند چه برسد به مرخصی روزانه.منبع:انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعت نفت | بازدید از پست:412 | امتیاز به پست: با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید نتیجه: 1950 امتیاز توسط 645 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ پنجشنبه 21 بهمن 1389 ساعت 15:24 | نظرات(0)

پروژه پارس جنوبی فازهای 9 و 10

طرح توسعه ميدان گازي پارس جنوبي فازهاي 9 و 10

 

پارس جنوبي، بزرگترين ميدان گازي در جهان، در خط مرزي ايران و قطر واقع شده و يكي از منابع اصلي انرژي در ايران است. اين ميدان در فاصله 100 كيلومتري از سواحلدر سال 1378 آغاز شد. پروژه توسعه ميدان گازي پارس جنوبي فازهاي 9 و 10 با هدف افزايش ظرفيت توليد ميدان گازي پارس جنوبي تعريف شده است.

 منبع:گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت | بازدید از پست:407 | امتیاز به پست: پروژه-پارس-جنوبی-فازهای-9-و-10- پروژه-پارس-جنوبی-فازهای-9-و-10- پروژه-پارس-جنوبی-فازهای-9-و-10- پروژه-پارس-جنوبی-فازهای-9-و-10- پروژه-پارس-جنوبی-فازهای-9-و-10- نتیجه: 1900 امتیاز توسط 652 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 23:44 | نظرات(0)

کارگران ارکان ثالث

قابل توجه دوستان و پرسنل محترم ارکان ثالثی شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی 

 

بدینوسیله از کلیه همکاران و کارگران گرامی خواهشمند است جهت بروز رسانی  این وبلاگ اطلاعات با ارزش که میتواند در احقاق حق نیرو های ارکان ثالثی کمک نماید با مدیریت وبلاگ همکاری نموده و برای ما ارسال نمایند .

                                                                                                                       باتشکر-مدیر ارشد وبلاگمنبع: | بازدید از پست:688 | امتیاز به پست: کارگران-ارکان-ثالث کارگران-ارکان-ثالث کارگران-ارکان-ثالث کارگران-ارکان-ثالث کارگران-ارکان-ثالث نتیجه: 1912 امتیاز توسط 612 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ شنبه 23 بهمن 1389 ساعت 21:47 | نظرات(3)

با نیروهای پیمانکاری صنعت نفت کریمانه برخورد کنید

 از مهم ترین موضوعاتی که دولت نهم در ابتدای کار خود به آن توجه وی‍ژه ایی کرد بحث ساماندهی اوضاع کارگران و کارکنان بخش های پیمانکاری طرف قرارداد با سازمان های دولتی بود.

هر چند از همان ابتدا هم انتظار این نبود که دولت بتواند همه مشکلات این بخش زحمت کش اما مظلوم از جامعه شاغل کشور را حل نماید اما توجه به مسایل آنها در حد کلام و نظر و دستور نیز برای این گروه از کارکنان بسیار امیدوار کننده بود.

داستان نیروی انسانی شرکت های پیمانکاری بویژه در بخش های ستادی وزارت نفت و چهار شرکت اصلی نیز به تناسب فضای پیمانکاری کشور از این موضوع مستثنی نیست.

                                                                      ادامه مطلب....منبع:انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعت نفت | بازدید از پست:314 | امتیاز به پست: با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید با-نیروهای-پیمانکاری-صنعت-نفت-کریمانه-برخورد-کنید نتیجه: 1797 امتیاز توسط 599 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ پنجشنبه 21 بهمن 1389 ساعت 15:24 | نظرات(0)

يارانه‌نقدي مرحله دوم فعلاًقابل‌برداشت نيست
در حالي واريز مرحله دوم يارانه هاي نقدي به حساب سرپرستان خانوار به ازاي هر نفر ۸۹ هزار تومان از امروز اغاز شد كه فعلاً اين حسابها غير قابل برداشت است.
به گزارش فارس، واريز تدريجي يارانه‌‌ نقدي ۸۹ هزار توماني به ازاي هر نفر مربوط به ماههاي اسفند امسال و فروردين سال آينده به حساب سرپرست خانواده‌‌ها از امروز آغاز شده است.

اين در حالي است كه برداشت از اين حسابها فعلاً امكان پذير نيست و شنيده ها حاكي از اين است كه اين يارانه ها از ۲۸ بهمن ماه قابل برداشت خواهد بود.

پيش از اين محصولي وزير رفاه و تأمين اجتماعي درگفت‌وگويي از واريز مرحله دوم يارانه‌ها تا قبل از ۲۸ بهمن ماه خبر داده بود.

برپايه اين گزارش، در مرحله دوم واريز يارانه‌هاي نقدي علاوه بر واريز يارانه ماهانه براي هر نفر ۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان، يارانه نان هرنفر نيز به مبلغ ۴ هزار تومان به صورت همزمان واريز مي‌شود.


منبع:فارس | بازدید از پست:252 | امتیاز به پست: يارانه‌نقدي-مرحله-دوم-فعلاًقابل‌برداشت-نيست يارانه‌نقدي-مرحله-دوم-فعلاًقابل‌برداشت-نيست يارانه‌نقدي-مرحله-دوم-فعلاًقابل‌برداشت-نيست يارانه‌نقدي-مرحله-دوم-فعلاًقابل‌برداشت-نيست يارانه‌نقدي-مرحله-دوم-فعلاًقابل‌برداشت-نيست نتیجه: 816 امتیاز توسط 255 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ شنبه 23 بهمن 1389 ساعت 23:14 | نظرات(0)

آشنائي با سلسله مراتب در شركت ملي گاز ايران

آشنائي با سلسله مراتب و مديران به همراه آدرس پست الكترونيكي آنها در شركت ملي گاز ايرانجواد اوجي
معاون وزير نفت و مديرعامل شركت ملي گاز ايران

www.nigc.ir

در حدود 35 سال قبل سياستهاي شركت ملي نفت ايران موجبات فني و اقتصادي را براي مهاركردن گازهاي همراه و جمع آوري و پالايش ، انتقال و فروش آنها فراهم آورد. پس از مطرح شدن بحث فروش گاز به خارج ، مطالعات گسترده اي انجام شد و پروژه خط لوله سراسري اول موسوم به IGAT I اجرا و بهره برداري شد .منبع:سايت وزارت نفت | بازدید از پست:389 | امتیاز به پست: آشنائي-با-سلسله-مراتب-در-شركت-ملي-گاز-ايران- آشنائي-با-سلسله-مراتب-در-شركت-ملي-گاز-ايران- آشنائي-با-سلسله-مراتب-در-شركت-ملي-گاز-ايران- آشنائي-با-سلسله-مراتب-در-شركت-ملي-گاز-ايران- آشنائي-با-سلسله-مراتب-در-شركت-ملي-گاز-ايران- نتیجه: 862 امتیاز توسط 265 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 13:27 | نظرات(2)

آیا میدانید که...

آیا میدانستید که تـنها در طول زمانی که این جمله را می خوانید در حدود 50 هزار سلول بدنتان میمیرد و سلول های جدید جایگزین آن می شود ؟

آیا میدانستید که
در طـول یـک ساعت قلب شما آنقدر سخت کار می کند کـه مــی تـــوانــد انرژی حمل یک جسم یک تنی به اندازه یک کیلومتر از سطح زمین را تامین کند ؟

آیا میدانستید که
اولین دوقلوهای آزمایشگاهی اولین بار در سال 1981 به دنیا آمدند ؟

آیا میدانستید که
اگر سلول های موجود بر روی پوست بدن انسان را به دنبال هم بچینیم، طول آن به 45 مایل خواهد رسید ؟

                                                                      ادامه مطلب....منبع:میهن دانلود | بازدید از پست:239 | امتیاز به پست: آیا-میدانید-که... آیا-میدانید-که... آیا-میدانید-که... آیا-میدانید-که... آیا-میدانید-که... نتیجه: 986 امتیاز توسط 319 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ جمعه 22 بهمن 1389 ساعت 08:13 | نظرات(0)

نانوتکنولوژی و صنعت نفت

 

 

فناوری نانو میتواند اثرات قابل توجهی در صنعت نفت داشته باشد،

 در مطلب زیر بعد از اشاره به برخی از این تأثیرات، تعدادی از کاربردهای فناوری نانو در صنعت نفت بویژه در بحث آلودگی محیط زیست و نیز سنسورهای نانو به طور مختصر معرفی گردیده است:

 

                                                                      ادامه مطلب....منبع:واکنش | بازدید از پست:244 | امتیاز به پست: نانوتکنولوژی-و-صنعت-نفت نانوتکنولوژی-و-صنعت-نفت نانوتکنولوژی-و-صنعت-نفت نانوتکنولوژی-و-صنعت-نفت نانوتکنولوژی-و-صنعت-نفت نتیجه: 853 امتیاز توسط 304 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ پنجشنبه 21 بهمن 1389 ساعت 17:01 | نظرات(0)

مشکلات کارکنان شرکت ملی گاز را پیگیری می کنم
 
۱۳۸۹/۴/۷به گزارش خبرنگار پانا نیوز، اخیرا برخی از کارکنان رسمی و ارکان ثالث فعال در مجتمع گازی پارس جنوبی با ارسال پیام و ایمیل هایی به پانا نیوز از وجود برخی از مسائل و مشکلات اداری و غیر اداری در این این مجتمع گازی خبر داده اند.


اوجی مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران: پیگیری مشکلات کارکنان گاز در دستور کار قراردارد.

                                                              ادامه مطلب....منبع:پانا نیوز | بازدید از پست:310 | امتیاز به پست: مشکلات-کارکنان-شرکت-ملی-گاز-را-پیگیری-می-کنم- مشکلات-کارکنان-شرکت-ملی-گاز-را-پیگیری-می-کنم- مشکلات-کارکنان-شرکت-ملی-گاز-را-پیگیری-می-کنم- مشکلات-کارکنان-شرکت-ملی-گاز-را-پیگیری-می-کنم- مشکلات-کارکنان-شرکت-ملی-گاز-را-پیگیری-می-کنم- نتیجه: 702 امتیاز توسط 246 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ پنجشنبه 21 بهمن 1389 ساعت 17:30 | نظرات(0)

وضعیت پیمانکاران پالایشگاه چهارم پارس جنوبی را بررسی کنید
درخواست یک کاربر از مسئولان شرکت گاز ؛
۱۳۸۹/۵/۱۸

یک کاربر با ارسال پیامی به پانا نیوز خواستار بررسی بیشتر وضعیت پیمانکاران پالایشگاه چهارم پارس جنوبی توسط مسئولان بازرسی شرکت ملی گاز ایران شد.

به گزارش پانا نیوز، در هفته های اخیر برخی از کاربران با ارسال پیامهایی به وجود برخی از مشکلات در پالایشگاه چهارم مجتمع گازی پارس جنوبی اشاره کرده اند که با توجه به انجام فعالیتهای استراتژیک در این مجتمع گازی کشور قصد داریم برخی از این نظرات را با سانسور و حذف برخی از مطالب غیر قابل انتشار برای اطلاع مسئولان شرکت ملی گاز ایران منتشر کنیم.

یکی از کاربران با اشاره به حساسیت و ضریب بالای خطرات در پالایشگاههای گاز ترش از جمله پارس جنوبی نوشته است: این روزها بازرسان می توانند سری به شرکت POMC در انتهای شمال شرقی پالایشگاه چهارم پارس جنوبی بزنند و ببینند که این شرکت درعین حال دارد سه کار را انجام می دهد.

یعنی هم برای شرکت TIJD رفع پانچ می کند، هم برای پالایشگاه چهارم نیروی متخصص تامین می کند و هم اخیرا شروع به کار روی پروژه CMMS است.

                                                                      ادامه مطلب....منبع:پانا نیوز | بازدید از پست:308 | امتیاز به پست: وضعیت-پیمانکاران-پالایشگاه-چهارم-پارس-جنوبی-را-بررسی-کنید وضعیت-پیمانکاران-پالایشگاه-چهارم-پارس-جنوبی-را-بررسی-کنید وضعیت-پیمانکاران-پالایشگاه-چهارم-پارس-جنوبی-را-بررسی-کنید وضعیت-پیمانکاران-پالایشگاه-چهارم-پارس-جنوبی-را-بررسی-کنید وضعیت-پیمانکاران-پالایشگاه-چهارم-پارس-جنوبی-را-بررسی-کنید نتیجه: 664 امتیاز توسط 230 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ پنجشنبه 21 بهمن 1389 ساعت 16:46 | نظرات(0)

افزايش تمايل به خودكشي در كاركنان پارس جنوبي!
با افزايش فشاركاري و تبعيض هاي مختلفي كه قبلاً نيزازطرف  بعضي از شركت هاي پيمانكاري غيربومي منطقه ويزه انزي پارس شنيده مي شد ، از عسلويه خبرمي رسد 2 جوان بوشهري شاغل درشركت پتروشيمي برزويه ، دست به خودكشي زده اند.

                                                                      ادامه مطلب....منبع: ارم نیوز | بازدید از پست:215 | امتیاز به پست: افزايش-تمايل-به-خودكشي-در-كاركنان-پارس-جنوبي!- افزايش-تمايل-به-خودكشي-در-كاركنان-پارس-جنوبي!- افزايش-تمايل-به-خودكشي-در-كاركنان-پارس-جنوبي!- افزايش-تمايل-به-خودكشي-در-كاركنان-پارس-جنوبي!- افزايش-تمايل-به-خودكشي-در-كاركنان-پارس-جنوبي!- نتیجه: 1012 امتیاز توسط 323 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ پنجشنبه 21 بهمن 1389 ساعت 15:52 | نظرات(0)

دفترچه تلفن معاونين ، روسا و مديران وزارت نفت ايران

دفترچه تلفن معاونين ، روسا و مديران وزارت نفت ايران

سمت

نام و نام خانوادگي

آدرس و صندوق پستي‌

تلفن مستقيم

فاكس

مشاور وزير و مدير كل دفتر وزارتي

آقاي دكتر شجاعالدين بازرگاني

خ طالقاني- نبش حافظ ساختمان مركزي وزارت نفت ص . پ 1863

66152215

66153786

88943306

88939304

قائم مقام مدير كل دفتر وزارتي

آقاي سيروس اميري

خ طالقاني- نبش حافظ ساختمان مركزي وزارت نفت- طبقه 15- اتاق 1509

66152200

66152201

88939306

رئيس دفتر وزير و معاون مدير كل دفتر وزارتي

آقاي بهروز  قمري نژاد

خ طالقاني- نبش حافظ ساختمان مركزي وزارت نفت- طبقه 15- اتاق 1509

 

88941120

88943381

88943881

معاون وزير و  مدير عامل  شركت ملي نفت ايران

آقاي مهندس احمد قلعه­ باني

خ طالقاني-نبش حافظ ساختمان مركزي وزارت نفت ص.پ 1863

66154798

88945174

معاون وزير و مدير عامل شركت ملي گاز ايران

آقاي مهندس جواد اوجي

خ كريم خان-آبان جنوبي –ساختمان مركزي گاز

66152591

8- 84878477

88309049

معاون وزير و مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

آقاي مهندس عليرضا ضيغمي

خ استاد نجات اللهي ساختمان مركزي پالايش و پخش ص .پ 3499/15815

88935488

 

88936007

66152138

معاون وزير و مدير عامل شركت ملي صنايع پتروشيمي

آقاي  مهندس عبدالحسين بيات

 

خ ملاصدرا-شيخ بهايي شمالي .پ 104

88066254

88066356

88059701

88059702

 

معاون وزير در امور حقوقي و مجلس

آقاي علي مروي

خ طالقاني--نبش حافظ ساختمان مركزي قديم- ط 13

66152203

66152163

معاون وزير در امور مهندسي و ساخت داخل

آقاي مهندس حمدا... محمدنژاد

خ طالقاني- نبش حافظ – ساختمان مركزي وزارت نفت ص .پ 1863

66153281

88937432

88944128

معاون وزير در امور بين الملل و بازرگاني وزارت نفت

آقاي دكتر احمد خالدي

خ طالقاني نبش حافظ- ساختمان مركزي وزارت نفت ص.پ 1863

66153277

 

 

88935922

معاون وزير در برنامه ريزي و نظارت بر منابع هيدروكربوري

آقاي مهندس محسن خجسته مهر

خ طالقاني-نبش حافظ- ساختمان مركزي وزارت نفت ص . پ 1863

66152253

66154449

88941297

معاون محترم وزير در توسعه منابع انساني و مديريت

آقاي دكتر سيد عليرضا ميرمحمد صادقي

خ طالقاني-نبش حافظ- ساختمان مركزي وزارت نفت- ص.پ 1863

66152010

66152014

88941103

66153610دبيرخانه

معاون وزير در امور پژوهش و فناوري وزارت نفت

آقاي محمدرضا مقدم

خ طالقاني ––– نبش حافظ- ساختمان مركزي قديم طبقه 15 اتاق 1508

88944775

88941174

88912221

رئيس امور صندوقهاي رفاه كاركنان صنعت نفت

آقاي علي محمدي

خ حافظ- نرسيده به پل حافظ- شماره 671- مركزي ششم

66152609

66152263

88897011

مدير  كل بازرسي و رسيدگي به شكايات وزارت نفت

آقاي مهندس مرتضي شاه ميرزايي

خ طالقاني-نبش حافظ- ساختمان مركزي قديم- ط 11- اتاق 1127

88944020

66152449

88941101

مديركل تشريفات و امور كاركنان خارجي وزارت نفت

آقاي محمدرضا نراقي

خ طالقاني- نرسيده به حافظ- ساختمان شماره 175- طبقه اول- اتاق 110

66412205

66156380<منبع:سايت وزارت نفت | بازدید از پست:368 | امتیاز به پست: دفترچه-تلفن-معاونين-،-روسا-و-مديران-وزارت-نفت-ايران دفترچه-تلفن-معاونين-،-روسا-و-مديران-وزارت-نفت-ايران دفترچه-تلفن-معاونين-،-روسا-و-مديران-وزارت-نفت-ايران دفترچه-تلفن-معاونين-،-روسا-و-مديران-وزارت-نفت-ايران دفترچه-تلفن-معاونين-،-روسا-و-مديران-وزارت-نفت-ايران نتیجه: 710 امتیاز توسط 232 نفر
ارسال شده توسط در تاریخ یکشنبه 24 بهمن 1389 ساعت 13:21 | نظرات(1)

نوشته های اخیر
:: ابلاغیه ای که شاید در جهت تعجیل در پرداخت حقوقمعوقه و عیدی و پاداش کارگران پیمانکاری در نزدیکی سال نو موثر باشد
:: ۱۳۸۹/۱۲/۱۰اعتراض کارگران پتروشیمی تبریز به عدم ساماندهی شرکتهای پیمانکاری
:: فراخوان درجستجوی عدالت
:: قانون كار
:: ۱۳۸۹/۱۲/۷ نیرو های ارکان ثالث پالایشگاه لاوان هر روز غلامحسین نوذری را دعا می کنند
:: بی احترامی spgc به نیرو های ارکان ثالثی تا کی
:: فاز 6و7و8 پالایشگاه یا پادگان نظامی
:: كروكوديل ها ، فسيل هاي زنده
:: نمونه سئوالات آزمون استخدامي در مقاطع كارداني، كارشناسي و بالاتر شركتهاي پالايشي سال1385
:: نمونه سئوالات آزمون استخدامي در مقاطع كارداني، كارشناسي و بالاتر مناطق عمليات انتقال گاز سال1385

صفحات سایت : [ 1 ] | [ 2 ] | [ 3 ] | [ 4 ] |


نتایج درخواست ها
[-Templates-]

آخرین مطالب انجمن
عنوان بازديد توسط
[-Title_Cat-] [-Count-] [-Cat_Author-]

اطلاعیه مدیر وبلاگ

با سلام و تشکر از جنابعالی بابت انتخاب این وبلاگ

توجه شما را به نکات ذیل جلب مینماید.

 1.این وبلاگ صرفا جهت اطلاع نیروهای شاغل در منطقه عسلویه مخصوصا شاغلین غیر رسمی مجتمع گاز پارس جنوبی از وضعیت کار و اشتغال خود و همکاران خود در منطقه  طراحی و ساخته شده است.

 2.اخبار و گزارشات چاپ شده در این وبلاگ صرفا جهت اطلاع عموم میباشد و منبع اخبار حتما قید گردیده و مسئولیت آن به عهده این وبلاگ نمیباشد.

 3.امید است نیرو های شریف ارکان ثالت شاغل در منطقه با همکاری خود در جهت ارسال اطلاعات دقیق و صحیح ما را در اطلاع رسانی به دیگران مساعدت بفرمایند

 4.بدیهی است کلیه اطلاعات شخصی ارسال کنندگان اخبار و اطلاعات در صورت عدم تمایل شخص از ذکر نام محفوظ خواهد ماند.

 5.بدون شک نام بردن از فرد یا گروه یا شرکت و یا واحد خاصی در اطلاعیه ها و اخبار صرفا جهت اطلاع بوده و هیچ خصومتی در کار نخواهد بود.

خواهشمند است جهت کمک به ارتقاء این وبلاگ حتمادر قسمت عضویت در سایت ثبت نام بفرمایید

 

ظمنا پیشنهاد میشود حتما خبر های درج شده در ستون اخبار سایت را مطالعه فرمائید

با تشکر:مدیر وبلاگ


[-Post_Title-]
[-Post_Content-]
[-Post_More_Content-]
موضوعات:[-Post_Category-] ,

بر چسب:[-Post_Keyword-] ,

منبع:[-Post_Source-] | بازدید از پست:[-Post_Hit-] | امتیاز به پست:[-Post_Rate-] نتیجه: [-Post_Result_Rate_Total-] امتیاز توسط [-Post_Result_Rate_User-] نفر
ارسال شده توسط [-Post_Author-] در تاریخ [-Post_Date-] ساعت [-Post_Time-] | [-Post_Comment-]([-Post_Comment_Count-])

ارسال نظر
[-Comment-Template-]

مطالب قدیمی
 نیروهای (ارکان ثالث)شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی

[-PostTitle-]صفحات سایت:1|2|3|4|

مطالب پربازدید

درباره وبلاگ

از زمانی که وارد منطقه عسلویه شدم متوجه شدم که نیروهای غیر رسمی شاغل در منطقه با هم همدرد هستند اما هماهنگ نیستند.لذا از همان ابتدا تصمیم به راه اندازی چنین وبلاگی را گرفتم تا به نوعی در بیان مشکلات نیرو های مظلوم و بی دفاع پیمانکار که خودم هم از همین قشر میباشم شریک باشم. ازکلیه نیرو های ارکان ثالثی که در مجتمع گاز پارس جنوبی و واحد ها و شرکتهای تابعه مشغول به کار میباشند خواهشمندام من را در این امر یاری برسانند. به امید روزی که شاهد هیچ ظلمی در هیچ جای دنیا مخصوصا کشور عزیزمان ایران نباشیم.آمین

آمار
ورود به حساب کاربری خود
فراموشی رمز عبور
نام کاربری:
رمز عبور:

آمار سایت
بازدید های امروز: 25
بازدید های دیروز: 36
بازدید این ماه: 1464
بازدید های امسال: 1464
بازدید های کل: 130764
کاربران مهمان آنلاین: 1
کاربران عضو آنلاین: 0
مجموع کاربران آنلاین: 1
کل مطالب: 69
کل اعضاء:42

معرفی سایت به دوستان

ایمیل شما...:
ایمیل دوست :


اخبار سایت

-خبر شماره(18)دستورالعمل تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني و رسمي
- خبر شماره (17)الزام دستگاه‌ها به قرارداد با نیروهای شرکتی
-خبر شماره (16) جدید وزیر نفت مجوز برگزاری آزمون استخدامی در صنعت نفت را صادر کرد
-خبر شماره (15)تغییر قرارداد کارکنان پیمانکاری حائز شرایط انجام شد
-خبر شماره (14)جدید احتمال اختصاص پاداش به کارکنان پیمانکاری صنعت نفت قوت گرفت
-خبر شماره (13)پنج طرح عمرانی درکنگان افتتاح و راه اندازی شد
-خبر شماره (12)جزئيات نشست مشترک با وزارت کار
-خبر شماره(11)پیمانكاری نیروی انسانی تا پایان سال حذف می‌شود
-خبر شماره(10)اولتیماتوم جدی وزارت کار به نفت
-خبر شماره(9)جوابيه شركت نفت و گاز پارس به يك روزنامه در خصوص محيط زيست عسلويه
-خبر شماره(8)نفوذ به اطلاعات محرمانه شركت‌هاي نفتي
-خبر شماره(7)دستور ویژه رئیس جمهور درباره پیمانکاران
-خبر شماره(6)حذف شرکت های پیمانکاری دردستور کار است
-خبر شماره(5) 51 هزار نفر در شرکت های تابعه صنعت نفت در استان بوشهر مشغول بکار هستند
-خبر شماره(4)فوری فوری وزارت نفت آخرین وضعیت ساماندهی کارکنان پیمانکاری را تشریح کرد
-خبر شماره (3)مقررات اداری و استخدامی کارمندان قراردادی موقت تابع قانون کار ابلاغ شد
-خبر شماره (2)تعیین تکلیف قرارداد کارکنان پیمانکاری
-خبر شماره(1)اقدامات امیدوار کننده وزارت نفت برای 120 هزار نیروی پیمانکاری شاغل در این وزارتخانه


صفحات جداگانه

بر چسب ها

عضویت سریع

درباره وب

معرفی سایت به دوستان

اخبار سایت

صفحات جداگانه

برچسب ها

دعای هفته

نمایش ای پی

سخنان پند آموز

جدیدترین اخبار سایت قطره

ورود به سیستم

آمار سایتکلیه حقوق این محتوا متعلق به سایت نیروهای (ارکان ثالث)شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی می باشد

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب

تم دیزاینر

قالب وبلاگ